Apie mus

„Alvo“ prekės ženklas priklauso įmonių grupei Alvas, kuri įkurta Lietuvoje 1991. Tai yra šeimos verslas. Įmonių veikla susideda iš importo, gamybos, prekybos, logistikos ir eksporto. Įmonių grupę Alvas sudaro keturios įmonės. UAB „Alvas ir Ko“ - tai didmeninės prekybos įmonė, užsiimanti maisto produktų, konditerijos gaminių, žaliavų ir maisto priedų prekyba. Bendrovė per trumpą laiką tapo viena iš Lietuvos fasuotos produkcijos rinkos lyderių ir šiuo metu yra didžiausia kakavos produktų importuotoja Lietuvoje. UAB „Alvo prekyba“ - tai fasuotos produkcijos ir distribucijos prekių prekyba. UAB „Pajuva“ - tai gamybinė, fasavimo įmonė. UAB „Alvas“ - tai logistinė įmonė.

 

Įmonės ženklu „Alvo“ pažymėta produkcija yra gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Asortimentą, pažymėtą „Alvo“ prekės ženklu, sudaro riešutai, džiovinti vaisiai, sėklos, prieskoniai, džiovintos daržovės, riešutų kremai, konditerijos priedai ir beveik visų rūšių cukraus ir jo pakaitalų gaminiai, tokie kaip stevija, fruktozė, eritritolis, ksilitolis, taip pat fasuojama sausa grietinėlė, pipirai ir druska.

 

„Alvo“ veiklos geografija yra viena iš plačiausių tarp Lietuvos įmonių – įmonė tiesiai iš šalių augintojų perka džiovintus vaisius, daržoves, riešutus, prieskonius ir vis populiarėjančias valgomąsias sėklas. UAB „Alvas ir Ko“ yra daugiau nei penkiolikos pasaulinių maisto priedų gamintojų atstovė ir turi išskirtines teises atstovauti Lietuvoje.

 

Bendrovės produkciją naudoja dauguma Lietuvos maisto ir konditerijos pramonės įmonių. Dėl nuolatinio tobulėjimo ir atsakingo požiūrio į individualius kliento poreikius įmonė nuolat teikia pažangius technologinius sprendimus.

 

Didelės pridėtinės vertės gaminių eksportas kasmet auga ir sudaro nemenką dalį „Alvo“ apyvartos. Įmonė savo produktus eksportuoja į Latviją, Estiją, Suomiją, Švediją, Vokietiją, Italiją, JAV, Angliją.

 

Plečiantis gamybos ir pardavimo apimčiai investuota į modernias 1000 m² ploto sandėliavimo patalpas. 2016 m. modernizuotas užkandžių cechas, iškilo priestatas, įsigyta moderni gamybos linija, sukurta naujų darbo vietų.