Apie mus

UAB „Alvas ir Ko“ įkurta 1991 m.


UAB „Alvas ir Ko“ – didmeninės prekybos įmonė, užsiimanti maisto produktų, konditerijos gaminių, žaliavų ir maisto priedų prekyba, fasavimu ir gamyba. Bendrovė per trumpą laiką tapo viena iš Lietuvos fasuotos produkcijos rinkos lyderių ir šiuo metu yra didžiausia kakavos produktų importuotoja Lietuvoje.


Įmonės ženklu „Alvo“ pažymėta produkcija yra gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Bendrovės tiekiamą asortimentą sudaro: riešutai, džiovinti vaisiai ir daržovės, sėklos, prieskoniai, prieskonių mišiniai, konditerijos priedai, sausa grietinėlė, pipirai, druska, daug rūšių cukraus bei jo pakaitalų gaminiai, tokie kaip stevija, fruktozė.


2017 m. Lietuvos ir kaimynių šalių rinkoms pristatyti du nauji prekės ženklai – „Alvo Go Snack“ ir „Alvo Go Healthy“. Šie nauji prekės ženklai sukurti laikantis naujo požiūrio į užkandžius, skirtus skubančiam, sveikai besimaitinančiam žmogui. Naujų prekių ženklų produktai yra be glitimo, be GMO, be jokių pridėtinių skonio stipriklių ir sintetinių dažiklių.


„Alvo“ veiklos geografija yra viena iš plačiausių tarp Lietuvos įmonių – įmonė tiesiai iš šalių augintojų perka džiovintus vaisius, daržoves, riešutus, prieskonius ir vis populiarėjančias valgomąsias sėklas. UAB „Alvas ir Ko“ yra daugiau nei penkiolikos pasaulinių maisto priedų gamintojų atstovė ir turi išskirtines teises atstovauti Lietuvoje.


Bendrovės produkciją naudoja dauguma Lietuvos maisto ir konditerijos pramonės įmonių. Dėl nuolatinio tobulėjimo ir atsakingo požiūrio į individualius kliento poreikius įmonė nuolat teikia pažangius technologinius sprendimus.

 

Didelės pridėtinės vertės gaminių eksportas kasmet auga ir sudaro nemenką dalį „Alvo“ apyvartos. Įmonė savo produktus eksportuoja į Latviją, Estiją, Baltarusiją, Airiją, Angliją, Švediją, Vokietiją.


Plečiantis gamybos ir pardavimo apimčiai investuota į modernias 1000 m² ploto sandėliavimo patalpas. 2016 m. modernizuotas užkandžių cechas, iškilo priestatas, įsigyta moderni gamybos linija, sukurta naujų darbo vietų.