Džiovintos daržovės – tiesiai iš sodo

Artėjant kalendoriniam pavasariui, vis labiau norisi šiltų spalvų, naujų, lengvesnių ir sveikesnių skonių, tad „Alvo“ siūlo savo gaminius paskaninti džiovintomis daržovėmis. Tai išsigelbėjimas ir palengvinimas čia ir dabar. Patogi pakuotė ir jos naudojimo būdas leidžia greitai, be jokio vargo paskaninti gaminamus patiekalus. Džiovintas daržoves „Alvo“ galite berti tiesiai iš pakelio, nebereikia vargti skutant, lupant, pjaustant įvairias daržoves. Viskas padaryta už jus, belieka tik mėgautis gardžiais patiekalais!

 

Džiovintos daržovės „Alvo“ tinka sriuboms, padažams, daržovių ir mėsos troškiniams gaminti. Jose daug skaidulinių medžiagų, mažai sočiųjų riebalų. Gaminyje jos išbrinksta ir patiekalui suteikia šviežią ir nuostabų skonį. Tai vienas iš būdų atnaujinti, papildyti ir paskaninti patiekalus.

 

Džiovintų daržovių asortimentą sudaro net šeši produktai: saulėje džiovinti pomidorai, česnakų, paprikų dribsniai, džiovintos morkos, džiovinti laiškiniai česnakai, sriubos džiovintų daržovių mišinys. Džiovintų daržovių „Alvo“ palyginimas su šviežiomis daržovėmis:

  • 90 g saulėje džiovintų pomidorų „Alvo“ atitinka 600 g šviežių pomidorų;
  • 60 g česnakų dribsnių „Alvo“ atitinka 180 g šviežių česnakų;
  • 50 g paprikų dribsnių „Alvo“ atitinka 350 g šviežių paprikų;
  • 70 g džiovintų morkų „Alvo“ atitinka 490 g šviežių morkų;
  • 15 g džiovintų laiškinių česnakų „Alvo“ atitinka 100 g šviežių laiškinių česnakų;
  • 50 g sriubos džiovintų daržovių mišinio „Alvo“ atitinka 350 g šviežių daržovių.

Išsirinkę norimas džiovintas daržoves ir pasitelkę fantaziją, sukursite dar neragautų skonių. Džiovintos daržovės „Alvo“ – puikus pasirinkimas, ieškant naujų skonių savo kasdienėje virtuvėje.

 

Džiovintų daržovių „Alvo“ galite įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose „Maxima“.