Datulės be pridėtinio cukraus

Datulės yra geras pasirinkimas, nes lengvai virškinamos, todėl vartojamos kaip greitas ir veiksmingas energijos šaltinis. Pasirodo, džiovintų vaisių skyriuje parduodamos datulės yra ir tikras sveikatos šaltinis – jos organizmui teikia didžiulę naudą. Datules, dėl didelio kiekio skaidulų rekomenduojama valgyti vietoj saldumynų.

 

Saldumynų mėgėjams – gera žinia! Sumažinti pridėtinio cukraus kiekį kasdieninėje mityboje bus paprasta, jei pasirinksite rankų darbo „Alvo Ready To Date“ datules be kauliukų, kurios skanintos 100 % natūralių uogų ir kakavos milteliais. Šios datulės yra gardus, sveikas ir natūraliai saldus užkandis, be pridėtinio cukraus, kuris nepaliks abejingų. Kruopščiai parinkti ir puikiai suderinti ingredientai leis atrasti mėgstamą skonį net išrankiausiam vartotojui:

  • „Alvo Ready To Date“ datulės su kakava – ypatingas skonio derinys, kuris tiesiog tirpsta burnoje suteikdamas gaminiui sodraus ir turtingo skonio, primenantis šokolado gabalėlį.
  • „Alvo Ready To Date“ datulės su aviečių milteliais – ypatingas skonio derinys, kuris tiesiog tirpsta burnoje suteikdamas gaminiui gaivaus ir švelnaus skonio, primenantis vasaros saldumą.
  • „Alvo Ready To Date“ datulės su juodųjų serbentų milteliais – ypatingas skonio derinys, kuris tiesiog tirpsta burnoje suteikdamas gaminiui ypatingai subalansuotą saldžiarūgštį skonį, primenantis vasarą pas močiutę.

 

„Alvo Ready To Date“ – nepakeičiamas užkandis saldumynų mėgėjams, tiek mažiems, tiek dideliems! Puikus pasirinkimas kiekvienam – VISAI ŠEIMAI. Turėkite jų visada ir atsisakykite bet kokių saldumynų, nes jos yra natūraliai saldžios, be pridėtinio cukraus. Puikiai tinka prie kavos ar arbatos, ar vyno, kai norisi ko nors skanaus ar saldaus. Ypač tinka veganams ir vegetarams.

 

Susipažinkite su išskirtiniais skanumynais ir nepamirškite, kad skonis geriausiai atsiskleidžia ragaujant. „Alvo Ready To Date“ datulių su ypatingais skonių deriniais galite įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose: „Maxima“ ir „Norfa“.