„Alvo“ ekologiški produktai visai šeimai

2018 m. pirmąjį ketvirtį pristatoma naujiena „Alvo“ ekologiškų produktų linija: riešutai, džiovinti vaisiai ir sėklos. Sertifikuoti, ekologiški, kokybiški riešutai, džiovinti vaisiai ir sėklos skirti ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams kaip sveikas visavertis užkandis. Tai puiki alternatyva saldainiams, kai norisi ko nors skanaus. Ypač tinka veganams ir žaliavalgiams. Be pesticidų ir kitokių chemikalų, GMO, pridėtinių skonio stipriklių, dažiklių, druskų ir saldiklių.

Ekologiškiems produktams skiriamas ypatingas dėmesys. Jie išauginti sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose, kurių auginimą labai griežtai kontroliuoja ir prižiūri visuose etapuose sertifikatus suteikianti VšĮ „Ekoagros“. Gautas sertifikatas patvirtina, kad produktai pagaminti pagal ekologiškos gamybos reikalavimus.

Jei norime gyventi sveikai, verta rinktis ekologiškus, natūraliai skoningus maisto produktus (riešutus, džiovintus vaisius ir sėklas), kurie ne tik vertingas užkandis visai šeimai, bet ir puikiai suteikia sodresnį skonį pagrindiniams patiekalams.