Career

(Lithuanian) Eksporto vadybininkas (-ė)

City: Panevėžys
Job type:

(Lithuanian)

Siekiame tvarios verslo plėtros, tad užtikrinti ilgalaikius santykius su patikimais mūsų pirkėjais už Lietuvos ribų bus tiesioginė Jūsų užduotis. Taip pat svarbi Jūsų darbo dalis – nuolat tirti galimybes pradėti bendradarbiavimą su naujais pirkėjais: bendrauti, susitikti, derėtis, teikti technologines konsultacijas. Taip pat tikimės, kad kontroliuosite sutarčių vykdymą, rūpinsitės kainodara, kontroliuosite užsakymus, seksite prekių likučius, teiksite savalaikes ataskaitas.

Requirements:

(Lithuanian)

Tikimės, kad turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir panašaus darbo patirtį (didmeninės prekybos įmonėje – būtų puikus privalumas) bei puikiai bendraujate anglų k (rusų k. įgūdžius laikytume stipriu privalumu). Jūsų darbe prireiks darbo kompiuteriu įgūdžių, bei vairuotojo pažymėjimo. Labai vertinsime, jei esate atsakingas, profesionaliai bendraujantis žmogus ir draugiškas kolega.

The company offers:

(Lithuanian)

  • Užtikrinta, ilgalaikė darbo vieta patikimoje, žinomoje įmonėje;
  • Dinamiškas darbas;
  • Sąžiningas finansinis atlygis ir motyvavimo sistema;
  • Patogus biuras;
  • Profesionalės darbo priemonės;
  • Pagarbūs tarpusavio santykiai ir jaukios kolektyvo tradicijos.

Norėtume pasiūlymą pristatyti Jums išsamiai, todėl siųskite savo gyvenimo aprašymą – pasikalbėsime. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Other information:

(Lithuanian)

Darbo laikas – visa darbo diena.

Atlyginimas: 1400-1800 Eur/mėn. (prieš mokesčius, bruto).

Taikoma sąžininga motyvavimo sistema.

Pasikalbėkime tel.: 8 686 55652

Siųskite CV el. paštu: personalas@alvas.lt